| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a întrebat:

Buna,de la un timp pe partea stanga a burtei mi-a aparut o pile de gaina cu pete rosi,si rare.
Imi puteti spune si mie ce ar putea fi, ma sperie.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Poate ai facut vreo alergie, consulta un medic.

| Ralluca78 a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la un dermatolog.El te va lamuri si iti va spune ce ai de facut

| iulian1302 a răspuns:

Ar putea fi vorba fie despre o alergie cutanata (adica pe piele) fie de o urticarie.Doar un medic dermatolog poate spune cu siguranta despre ce poate fi vorba!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate ai mancat ceva si ai facut alergie/toxiinfectie/poate te-a piscat ceva insect.
Ar fi indicat sa te vada mama ta si apoi sa te duci la medical de familie.
O zi buna sa aihappy