| chrus a întrebat:

Buna de o luna nu pot dormi singur. Simt co o fantoma ma bantuie in fiecare seara. Cand vine mama mea parca fantoma dispare. Ce as putea face ca sa scap de aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sa cheme mama ta un preot sa faca sfestanie.

| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Mai mult ca sigur e doar in mintea ta.