| ella_6048 a întrebat:

Buna ...De o luna si ceva am ameteli permanente si o stare de greata ....Mi-e frica sa ies din casa de teama sa nu mi se faca rau pe strada ...Am facut numeroase analize si in final mi s-a spus ca e de la stres...Ieri in prima zi de scoala mi s-a facut rau si m-am intors acasa ...iar astazi nu m-am dus de frica sa nu mi se faca iar rau...nu stiu ce sa mai fac ...sunt clasa a 12 si nu as vrea sa pierd anu ...ce ma sfatuiti ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Baga-ti pixu in ele probleme. Suna o prietena si iesi in oras... Fii mai optimista, mai uitate dupa vreun baiat (cu chitara-n spate big grin )...
Iar la parinti le zici sa te mai lese in pace... Tu calmeaza-te pana "se intra in paine" cu scoala. happy

1 răspuns:
| Mihaic93 a răspuns:

Hmm...pai incearca sa te destresezi cumva.nu te mai gandi ca esti in clasa a 12-a. da-l naiba de bac! ca toti il iau! chiar si cei mai ...care nu stiu nici o boaba! eventual iesi cu prietenii pe afara sau ceva care sa te distreze!