| Ancabybombap14 a întrebat:

De o sapt ma doare in partea stânga a stomacului sau cam asa si am fost la doctor si am primit trimitere la spital unde am facut un control ca pentru apendicita si am fost chemată joi dimineata la internare de zi,nu ma doare cand urinez si nu imi este rau, doar la începutul săptămânii am avut o oarecare stare de rau. Credeți ca am apendicita? Doctorița a spus ca unele persoane rare au apendicita pe stânga. Ce credeți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai mult d elsa stomac sa fie apendicita nu e in stanga.

| Victoria18 a răspuns:

Tu ai nevoie de o ecografie abdominala. E posibil sa ai probleme la ficat, bila sau colon dupa cum zici ca e situata durerea. Apendicita nu are cum sa fie.