| AnonymousB a întrebat:

de un an si ceva ma dor mainile de la cot in jos pana la incheietura, o durere enervanta, trebuie sa port bandaje ca sa nu ma mai doara (uneori imi fac masaj) Glezna am avut-o luxata de 3 ori, si ma doare uneori (imi pun bandaj ca sa nu ma mai doara) Acum de la un timp ma lasa genunchiul in special cand urc scarile sau sar nu stiu de ce ca nu m-am lovit la genunchi. Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa ajungi la un medic reumatolog pentru consult si investigatii. http://www.i-medic.ro/......reumatoida

| DinPlante a răspuns:

Zilele trecute am citit un articol despre ateroscleroza si spunea ca unele din simptome sunt dureri de maini si picioare, far un motiv anume. Ar trebui consultat un medic