| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

De unde pot stii daca este protej-slip? Scrie pe cutiuta? Sunt la farmaci? Cum cer? Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Pur si simplu ceri de la farmacie, protejslipuri de la discreet. Cele mai bune sunt cele de aceasta firma.
Bafta!

| cokocosmy a răspuns:

Iti poti da seama ca scrie pe cutiuta le poti lua atat de la farmacie cat si de la magazinhappy simplu mergi si ceri tampoane zice ce fel de tampoane adica protej-slip
succes

| Bia_8599 a răspuns:

Se gasesc si in supermarketuri, de exemplu in carrefour, cutiile pot fi de mai multe culori, diferite tipuri, si arata cam asa
http://www.google.com/......tp?/imgres