| Cocoşică a întrebat:

Buna,
De vineri seara am febra, ard foarte tare dar mainile imi sunt reci ca ghiata, ma doare burta si spatele... ce am? e grav?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la doctor nu mai sta

| Classy a răspuns:

Se poate sa ai gripa, si frisoane (mainile imi sunt reci)

| Ady3835 a răspuns:

Daca ai febra si azi va trebui sa iei un antibiotic dar mai bine du-te la medicul de familie!

| SunshineLove a răspuns:

Parerea mea e sa mergi la medic, pentru ca nu te poti lua dupa ce zic ceilalti.happy ai grija de tine si sa te faci bine!winking

| mandra a răspuns:

Ai mancat castraveti in ultima vreme? s-ar putea sa fii infectat

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ar trebuii sa mergi la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai febra mai mare de 39-40 este grav happy insa poate te-a tras curentul undeva... asa mi s-a intamplat si mie zilele astea si in afara de durerile stomacale si cele de spate...

| Cocoşică explică:

Mandra
Nu n-am mancat castraveti.