| ioanai34 a întrebat:

De vreo 4 zile, ma usutura dupa ce urinez și simt ca nu golesc vezica. Mentionez faptul ca merg din din jumatate in jumatate de ora la baie. Am 15 ani si nu as vrea sa o implic pe mama și nici sa merg la ginecolog deoarece nu mai sunt virgina. Nu va abateti de la intrebare si imi spuneti va rog, ce as putea sa fac sa remediez situatie și ce as putea sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai provabil Ai o infectie urinara si nu ai cum sa o rezolvi fara medic si parinti