| cre3atza a întrebat:

Buna!
deci am 1.69 si vreo 63 de kgbig grinbig grinbig grin as vrea sa mai slabesc 2 3 kgbig grinbig grin
coi ce imi sugerati sa manank? sa mentionez nu prea pot sa ma abtin de la mancarebig grinbig grin
multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Mananca pe saturate fructe si legume facute la abur si slabesti garantat!

| Stefania a răspuns:

Buna! Sunt in aceeasi situatiehee hee. Nu manca mult searahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mancarea, te ajut eu altfel daca vrei xD

glumeam