| gege12321v a întrebat:

Buna, deci am fost la doctor numai că nu am înțeles cum ii spune la problema asta. Sunt însărcinată și când am fost la control mi-a spus că o să fac ceva (în interior) care o să mă doară când stau in picioare și când o să stau întinsă o sa fie ok. Mi-a arătat sa zic așa zona unde o sa fac și când a atins am simțit o ușoară durere. Acum ceva timp in timpul actului sexual, am simțit durerea aceea în zona vaginului, o durere de zici că mă tăia ușor cu cuțitul pe interior. Știu că este legată de ce a spus doctorul numai că nu am reușit să înțeleg cum se numește, dacă știți careva sau ați trecut prin asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi de unde crezi că putem ști?

| darrio2007 a răspuns:

Pari cam mică de ani.

| CalinaXandra a răspuns:

Mai mergi odată pana înțelegi

| aizen0567 a răspuns:

Evită actul sexual în timpul sarcinii și fii mai atentă la doctor data viitoare, sănătatea ta și a copilului e pe primul loc, într-adevăr pari cam mică de vârstă, dar pe scurt mai vizitează doctorul încă o dată și fii atentă pentru orice nelămurire din cauza prezenței fizică la medic explicația condiției tale va fi cea mai exactă