| Nikoooooooo a întrebat:

deci azi am gasit pe lenjeria intima o pata mare maronie ce este? ciclu sau? inca nu mi-a venit ciclul...tonguetonguetonguetongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

DA.ti-a venit ciclul.

| Roxidd19 a răspuns:

Dawinking. este primul semn. In curand iti va venikiss.

| JustDeedee a răspuns:

Sigur ca da .

| Andreeeeee a răspuns:

E primul semn ca incepe sa iti vina.

| Noone4u a răspuns:

Sigur ti-a venit cilclul happy Bafta :*

| BogdyBogdan a răspuns:

E primul semn ca ai facut pe tine. laughing)

| domnulgoe a răspuns:

Nu cred ca era ciclu...cred ca era ceva mai gros.CACA.te-ai ca.at pe tine de frica, m-am pis.t pe tine de ras.