| Michelle_5585 a întrebat:

DEci ma doare f. tare spatele. aici v-am pus o poza deci in zona de jos in stanga si dreapta http://www.google.ro/......tp?/imgres ce este in zona aia? ma doare f. tare in partea stanga nu pot sa stau pe partea stanga.si cand tusesc iarasi ma doare in ambele parti. ce poate fii in zona aia. app poza este scoasa de pe net... dau funda:)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Se poate să fi dormit într-o poziţie incomodă, sau să ai un cârcel, sau o formă uşoară de scolioză. Dacă e într-atât de sever mergi la medic.

| Michelle_5585 explică:

Ma scuza-ti nu merge poza:d.scuze...mie mi-a mers prima data...scuze inca o
data

| Michelle_5585 explică:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asta e poza. sper sa meraga acum ca nu stiu dc tot nu arata poza