| DelphhiN a întrebat:

Deci nu stiu cum sa explic sau daca o voi face asa cum trebuie dar, acum vreo patru zile mi-am facut baie pe cap si am adormit cu usa deschisa la casa si cu parul ud, cand m am trezit, nu aveam nimic in schimb in jur de ora 3-4 cand am pus mana pe obraz in partea de sus, exact la osul obrazului, langa ureche ma doare foarte tare, am incercat sa tin ceva cald acolo dar degeaba. Nu stiu ce sa fac ma poate ajuta cineva? Va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Numai un medic iti poate spune cu exactitate ce ai si iti poate recomanda si un tratament, daca e cazu!

| Sanny1956x a răspuns:

Mi dispiace ma vai dal medico no?