| amaliaamely a întrebat:

Decia m si eu o problema! Si va rog sa nu radetii de mine! Deci de la un anumit timp trebuie sa ma duc de foarte multe ori la baie chiar in fiecare ora!
Ce se intampla cu mine?happyhappy
Funda care m-a ajutathappy
SCz daca am pus intrebarea la catogoria nepotrivitahappyhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de unde sa stiu de ce te duci la baie in fiecare ora?

| amaliaamely explică (pentru anonim_4396):

Stii eu vreau sa imi rezolv probelam nu sa imi pierd vremea cu asemenea copii ca tine. Daca nu ai ce face STERGI-Ohappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru amaliaamely):

Dar tu nu ai spus pentru ce te duci in fiecare ora la wc.
Scuze dar nu sunt mama omida.

| amaliaamely explică (pentru anonim_4396):

Asta e problema ca nu stiu de ce trebuie sa ma duc de multe ori la baiehappyhappy
intelegii?happy::

| anonim_4396 a răspuns (pentru amaliaamely):

Mama, tata, frati, bunici nu ai ca sa le intrebi pe ei?

| Julyett a răspuns:

Poate sa fie o infectie urinara care trece de la sine in cele mai multe cazuri. Dacanu observi nicio schimbare mergi la un control pentru a ti se oferi un tratament.