| Ralucagr a întrebat:

Despre dr. Dobre Corneliu (dermatologie Iasi) imi puteti spune o parere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabriela_Tigaeru_1965 a răspuns:

Daca mai are vreo importanta, doresc sa-mi exprim parerea despre dl Doctor Dobre. NU este doar un medic foarte bun si doct, este si un bun prieten. De cate ori am drum in Iasi, am /nu am treaba trec pe la d-lui, cam despre asta e vorba! Are un respect deosebit pentru pacientii sai!