| Marck94 a întrebat:

Buna dimineata. Care e cea mai buna crema hidratanta 100% pentru ten uscat? Sa aiba efect bun, sa nu imbatraneasca pielea, sa nu irite sau alta cauza. Multumesc, o zi buna va doresc. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca Apidermin, vad ca o lauda destul de mult
https://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=61385&forum=3

| RobertMoon a răspuns:

Nivea men, eu îmi dădeam când aveam fața foarte uscată deoarece îmi dădeam cu o loțiune de coșuri și aveam fața numai cojițe, mi-am dat de 2 ori pe zi și în timp totul a devenit la normal.

Răspuns utilizator avertizat
| RobertMoon a răspuns (pentru Marck94):

Nivea men, am scris deja cum se numește.

| Adry05 a răspuns (pentru RobertMoon):

Eu n-as recomanda Nivea, matusii mele i-au iesit niste pete rosii pe fata de la ea.

| RobertMoon a răspuns (pentru Adry05):

Ciudat, e cea mai preferată cremă în general de lume laughing să fie ea de vină sau mătușa ta?

| Adry05 a răspuns (pentru RobertMoon):

Ea, matusa mea a folosit-o ani buni pana s-a intamplat asta si dermatologul i-a spus ca nu e ok de folosit atatia ani ca nu e cea mai ok crema.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Sa moara băieții... o_O. Esti in perioada, prințesă?