| DarMikiM a întrebat:

Bună dimineața! Câte zile trebuie să țin mana in ghips dacă am contuzie cot stâng și noaptea mă doare și câteodată ziua, mulțumesc aștept răspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Trebuie să o ții atât cât ți-a spus doctorul care ți-a pus-o în ghips.

| ReddY25 a răspuns:

Asculta sfatul medicului