| RobertG101 a întrebat:

Bună dimineața. Vreau să dau jos kilogramele în plus ca după să pun masă musculară până la definire (Am 1.77 m și 74 Kg 24 ani). Până acum am folosit metoda fasting-ului intermitent (mănânc tot ce trebuie in doar 6-8 ore ca după să țin pauză până următoarea zi), mănânc carne de 2-3 ori pe săptămână (nu ține mult, doar pentru detox), merg la sala, lucrez la livrat ziare și uneori înot.
Este bine ce fac? Mai aveți alte sugestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Baga-te direct pe definit, baga proteine, mananca putini carbohidrati, sala si aia e. O sa slabesti si o sa pui si masa musculara, fara complicatii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Este destul de ok ce faci până acum, dar îți recomand următorul pachet pentru obiectivul tău : https://foreverliving.ro/......lla-set139

Poate este puțin cam scump. depinde de situația ta financiară, dar recomand cu încredere.

| ForeverTeam a răspuns:

Salut,

Este destul de ok ce faci până acum, dar îți recomand următorul pachet pentru obiectivul tău : https://foreverliving.ro/......lla-set139

Poate este puțin cam scump, depinde de situația ta financiară, dar recomand cu încredere.