| ubox7007 a întrebat:

doresc sa imi cumpar o periuta de dinti electrica si nu stiu pe care sa o aleg, adica vreau una care sa fie buna, profesionala (dar nici cea mai scumpa), dupa experienta voastra personala, voi ce ati alege sau realege?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal, periutele de dinti electrice nu sunt prea bune, cel putin nu cele cu un pret accesibil.
Am avut 3 periute de dinti electrice, nici macar una nu am putut sa o folosesc mai mult de o saptamana, nu facea deloc o treaba buna. Cea mai scumpa din cele 3 a fost 115 RON.
Daca te tine buzunarul incearca, dar recomandarea mea este sa ramai la cele clasice.

| AKARA0 a răspuns:

Periuta oral-b este cea mai buna