| tudy2003 a întrebat:

Bună dragi membri ai TPU! Vreau să mă ajutați!
Verișoara mea este in clasa a 12-a la biochimie. Se descurcă bine. La toate materiile de bază ( mate, fizică, chimie si bio ) a mers pe națională în toți cei 4 ani. Vreau să o ajut fiindcă nu crede că e pregătită să meargă pe medicină, deși îi place f. mult profilul biochimie. La chimie este cea mai bună și dacă nu vrea pe medicină ar putea face ceva legat de chimie! Voi ce credeți?
Mai e o problemă. F. pasionată este de psihologie. Uneori îi pare rău că nu a mers pe științe sociale. Acum nu știe ce să facă.
Voi ce ziceți? Să meargă pe psihologie, medicină sau chimie? Vreau cât mai multe păreri! Ms anticipat! Fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| COCOcococo88 a răspuns:

Eu spun sa mearga pe psihologie!