| Safire17 a întrebat:

E posibil sa ma doara si in zona coastelor din cauza cresterii sanilor? Funda, mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BLABLAGAGA a răspuns:

E dincauza a prea multa miscare asa mi s-a intamplat si mie o sa iti treaca

7 răspunsuri:
| VonStauffenberg a răspuns:

Nu.ai o durere intercostala, sani nu au legatura cu coatele, daca durerea nu dispare te sfatuiesc sa mergi la medic.bftwinking

| Safire17 explică:

VonStau, imi mai dai cateva informatii, in ce locuri de mai doare, din cauza cresterii sanilor?

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

E cam greu de explicat.

| Safire17 explică:

Ma gandesc ca te doare cam toata partea aia, sani, piept, sub sani, putin mai sus de sani, pe lateral, in stanga, dreapta, nu?

| alexaalexandraa a răspuns:

Nu cred ca din cauza cresterii sanilor. Ar fi bine sa te consulte un medic. Multa sanatate.

| Oliveoo a răspuns:

Este posibil sa de doara spatele din cauza cresterii sanilor, ii s-a intamplat si nasei mele.

| Safire17 explică:

Lacrimioara, funda