| Timea19 a întrebat:

E vreo problema daca am incurcat anticonceptionalele? Iau Tri-Regol de 1 an. Cand am ajuns la ziua a 7-a, nu m-am uitat si din greseala am luat 11.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Toate pastilele sunt la fel. Nu conteaza ca le-ai incurcat. In ziua a 11-a o iei pe cea de la 7 si gata. Ca sa nu te zapacesti pe urma cu numaratoarea.

| Timea19 explică (pentru christall):

Multumesc din suflet! Imi faceam griji