| Diduca123 a întrebat:

Este ceva absolut normal sa ai un san mai mare decat celalalt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, stai linistita. Toate femeile ii au asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai toate femeile au diferenta intre sani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este perfect normal ca femeile sa aiba un san mai mare decat celalalt, iar in cazul a 65% dintre femei sanul stang este mai mare decat dreptul. Nu exista o explicatie in aceasta privinta, insa exista teorii conform carora pe partea stanga a corpului exista o sensibilitate imuna mai mare care are impact asupra hormonilor ce determina forma si marimea sani.

| 7Azaky a răspuns:

Da,in mod normal stangul! (deoarece pe partea aia se pompeaza mai mult sange )
E oricum dragut love struck!
Sanii sunt draguti si perfect egali si cu inegalitati!
Totusi, ai poze? =]] glumeam!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toate organele pare sunt diferite unul fata de celalat.

| NellieLovett a răspuns:

Stai chill, e normal

| Florentina9210 a răspuns:

De obicei sanii naturali au o oarecare forma asimetrica. E perfect normal!

| R0R0 a răspuns:

Da.E normal.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal!
Toate avem un san mai mare si unul mai mic, la unele diferenta este insesizabila, la altele este evidenta, dar da, este normal.

| Nantucket a răspuns:

Da, este.