| soniafulea90 a întrebat:

Buna, este obligatoriu sa ai tălpile si palmele inegale ca lungime, ci ca si grosime e logic, dar ca lungime? Deoarece eu le am egale ca și lungime, doar grosimea diferă în ambele cazuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Utilizatornew25 a răspuns:

Bună, nu nu este. Și eu le am egale, într-adevăr este mult mai rar sa le ai așa, deoarece marea majoritate le au inegale și ca lungime! Țesuturile nu sunt ca și organele, la fel la toti, depinde foarte mult cum se definitivează și de gena pe care o ai. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf, nu...