| anonimm_6382 a întrebat:

Buna eu vreau sa slabesc intre 10 si 14 kg doar ca minimul este 10 kg cat mai repede cu putinta ce trebuie sa fac? nu exclud sportul ba dimpotriva spuneti-mi ce exercitii fizice ce trebuie sa fac daca stiti si ce trebuie sa mananc dati-mi parerile voastre va rog multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vity_1482 a răspuns:

Apucate sa faci abdomene, genoflexiuni si flotari si sa nu mananci mult

2 răspunsuri:
| cici a răspuns:

Bea ceai de catina cu macese

| mariobucuresti a răspuns:

Pai da add la id-ul:mario.sunshinne si te voi indruma