| Dianatips a întrebat:

Buna fetelor...si baieti big grin
As dori sa stiu daca este cineva pe aici din Baia Mare sau din restul tarii, care si-a facut operatie de rinoplastie la plasticianul Costache Chertif (sau daca stie pe cineva care a apelat la el) si daca se poate niste pareri post operatorii. Daca nu, m-as bucura daca mi-ati putea sugera alti plasticieni buni din Cluj. Va multumesc si m-as bucura sa primesc raspunsuri cat mai la subiect

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu mi-am facut rinoplastie la dr. Chertif, insa il cunosc. Este un medic foarte serios si, din pacate, singurul chirurg plastician din Baia Mare.

| Rienmedire a răspuns:

Este un jeg de om, nu mai are empatie in el, face doar pentru bani tot ce face, ar trebui sa traga prea mult de el ca sa se faca placut dar s-a saturat sa faca teatrul asta ieftin, evitati l pe cat puteti, ii o gloaba in domeniul respectiv!

| Andrei128363 a răspuns (pentru Rienmedire):

Poti elabora? Am avut si eu probleme serioase.