| Crynutza_5332 a întrebat:

Buna ...fratele meu il doare in partea stanga jos dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| gh3 a răspuns:

In jos stanga stiu ca este apeticita este ca s-a zghihuit prea mult a alergat a facut ceva?

| Oti a răspuns:

Poate sa aiba ceva prb cu rinichii sau cu fierea.thinking

| AmSaniMistoLaAvatar a răspuns:

Il doare stomacul. Atata tot:d
Fundaa?batting eyelashes

| blacklife997 a răspuns:

Pai joaca fotbal? sau alearga mult?
fiindaca cred ca e de la ficat

| djciupi a răspuns:

Se pare ca a facut efort ceva, acolo este fierea

| Annaid a răspuns:

Stai linistita, este normalwinking

| Y2k a răspuns:

Poi cel mai bine ar fi sa-l duci la medicul de familie sa vezi ce se intampla asa e recomandat.

| Bobo28 a răspuns:

A facut cumva efort fizic?

| Dreamer a răspuns:

Da-ne mai multe detalii te rog.