| consuelo12 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numeste o afectiune a sistemului nervos care provoaca slabiciuni si stari de oboseala permanente. Imi trebuie o diagnoza fixa, care ar putea fi scrisa in certificatul medical. Mersi anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Cele mai scrise sunt migrenele.

2 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Iti zicem daca ne dai si noua modelu' de scutirewinking.