| Maracine_Oana_Maria_1985 a întrebat:

imi puteti da si mie mai multe informatii mai pe intelesul meu despre urmatoarele mutatii de trombofilie:

- MTHFR A1298C mutant homozigot
- PAI-1 5G/5G homozigot
- EPCR prezente alelele A1/A1.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simona_Cristina_1997 a răspuns:

Cauta pe didactic.ro