| ----:anonim:--- a întrebat:

Imi puteti recomanda un medicament bun pentru durere de cap. dar care sa nu afecteze ciclul menstrual.hee hee. sunt pe rosuhee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nurofen sau panadol!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Algocalmin. Baftă!

| Lora a răspuns:

Orice pastila de cap e buna ciclul n-are treaba nu patesti nimic daca iei pastile din contra se mai reduc durerile menstruale

| madalina2727 a răspuns:

Ia nurofen pentru durere.Incearca initial cu o jumatate de comprimat, iar daca durere tot persista ia si cealalta jumatate.Stai linistita o pastila nu are cat de mult sa influenteze menstruatia, plus ca nurofenul se ia si pentru durerile menstruale deci nu e nicio problema.

| ElLa_4966 a răspuns:

No spa poti sa iei.
Da sa nu iei antinevralgic pentru ca are aspirina si iti vine mai tare.(mie mi s`a si intamplatbig grinbatting eyelashes )

| axye a răspuns:

Aulin