| Jessyka888 a întrebat:

.in urma cu 2 luni jumate cama sa mi-am pus pircing in nas..nu am avut nici o problema cu el doar ca m'a apucat pe mine sa scot pircing'ul care mi la pus la salon si sa imi pun unu cu tija dreapta si dupa ce l'am schimbat mi se tot face o punga de puroi langa tija il dau cu tetraciclina si imi trece doar ca dupa cateva zile imi apare iar sau daca apas putin langa pierce imi iese puroi..nu ma doare sau ceva doar ca nu stiu ce sa fac sa nu mai am puroi..nici celalalt pierce nu stiu sa il mai pun ca are tija cam aiurea si nu ma descurc. oare sa renunt la pircing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Nu că te-aș indispune, dar totuși pentru o perioadă ar fi mai bine să renunți să lași pielea să respire, și peurma o să vezi dacă o să te avantajeze nu o să-l mai porți, sau dacă o să treacă puroiul o să-l pui înapoi, dar până când, pe o perioadă renunță.