| iLefter a întrebat:

In urma cu 5 luni mi s-a administrat acel 'vaccin de clasa a 8-a' si inca ma doare cand apas in acea zona.O sa treaca sau ar trebui sa iau legatura cu medicul de familie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Si eu am simtit aceea durere. Pff a trecut la mine dupa o saptamana. In orice caz, ma durea mana si nu o puteam ridica. Si nu am fost singurul, am mai avut colegi cu aceleasi probleme. Daca vezi ca nu iti trece du-te si consulta medicul.

| 0Alexander0 a răspuns:

Nu cred ca cineva de pe aici poate sa iti spuna daca o sa treaca sau nu. Cel mai bine e sa consulti medicul.