| Yell0w a întrebat:

Intotdeauna cand ploua ma doare capul.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Suferi de meteosensibilitate! Presiunea atmosferică îți dă dureri de cap. Mergi la cote înalte la munte și ai să vezi că te va lua iar durerea de cap.
Un ceai de tei.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Poate ca e de la vreme... Ia o pastila happy

| AngiFmss a răspuns:

Atmosfera :d

Funda?

| sirina_7189 a răspuns:

Ai reumatism...

| Hikari a răspuns:

Din cauza vremii. Asa mai patesc si eu, ia niste pastile, bea un ceai si stai linistit cand ploua. Bafta!winking

| Shiver a răspuns:

De la vremea posomorata

| KaRa23S a răspuns:

De tristete, singuratate. Ploaia intuneca frumusetea zilei si starea de bine a omului...

| xStres a răspuns:

Nici eu nu ma simt prea bine cand ploua.sad