| MenuTPULove a întrebat:

Intrbare pentru fete... As vra sa stiu cand imi va veni menstruatia pentru ca am par pubian, sani, secretie vaginala de anul trecut cam din sep.-oct. dar par la subrat nu am. Credeti ca miar veni anul acesta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fataaaa a răspuns:

Nimeni nu poate stie cu precizie data cand iti va veni menstruatia! Depinde de la fata la fata! S-ar putea sa iti vina anul acesta! Ea poate veni oricand intre 11-15 ani.Trebuie sa ai rabdare! Dar depinde si ce varsta ai.Bafta! Sper ca te-am ajutat! :*