| trust24 a întrebat:

Buna la toata lumea, as avea nevoie de ceva ajutor... as dori sa cumpar stepper/bicicleta/aparate cardio(unul dintre ele) pentru acasa... careva stiti unde gasesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyl a răspuns:

Pe google.

| trust24 explică (pentru dannyl):

laughing) asta da raspuns! pe cinste! meriti funda!

| dannyl a răspuns (pentru trust24):

Stiu. Multumesc! happy

| trust24 explică (pentru dannyl):

Glumeam rolling on the floor

| dannyl a răspuns (pentru trust24):

Eu nu.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori supermarket mare (Carrfour, Real, Auchan, Selgros) au asa ceva. Daca nu la magazine specializare precum Decathlon

| trust24 explică (pentru suntserios):

0-supermarketurile sunt naspa, okazii 0, mercador 0

| Generalul a răspuns:

Orice supermarket are o sectiune cu asa ceva sau poti comanda pe net de pe site-uri de vanzari (okazii, tocmai, etc). Ideea e ca gasesti peste tot, important e sa alegi un aparat bun pret/calitate.