| danutz6 a întrebat:

Buna la toti.Am o problema...
De ceva timp mi-au aparut niste bubite mici si albe sub capul penisului.Nu ustura, nu dor.
Sunt ca pe siteul asta : http://www.contraboli.ro/forum/viewtopic.php?t=639
Va rog ajuatima!
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Să nu fi luat vreo boală ceva în urma unui contact sexual neprotejat!
Ar trebui să vezi un medic rapid şi de fiecare dată când faci sex foloseşte un prezervativ, nu fi comod!
Te pup!

| danutz6 explică (pentru anonim_4396):

Dar sunt virgin...

| AleexaIoana a răspuns:

Daca ai avut vreun contact sexual neprotejat e posibil sa fi luat ceva, ar fi bine sa te duci la un medic ginecolog chestiile astea se pot agrava cu timpul daca nu te tratezi..multa bafta!

| danutz6 explică (pentru AleexaIoana):

Dar,sunt virginwinking

| AleexaIoana a răspuns (pentru danutz6):

Bun esti virgin, dar oricum trebuie sa te duci la un medic..parerea mea.