| Mhi_Mihaela_1997 a întrebat:

Buna lume! Am si eu o problema, in urma cu o zi mi-a venit menstruatia iar astazi s-a oprit, pe ziua mai era putin asa roz combinat cu secretie sa zic asa, iar acum pe seara deloc. Am facut si un test de sarcina este negativ, oare ce ar putea fi? Nu am mai patit asta niciodata. Tin sa mentionez ca pe mine la tine 3-4 zile maxim menstruatia. A doua zi trebuia sa curga normal dar nu s-a intamplat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog el va stii exact cauzele.

| Violleta2022 a răspuns:

Din start iti spun ca testul facut este INCORECT si inutil, fiindca a fost facut cu mult inainte de termenul corect.

Un test corect de sarcina se poate face numai dupa 21 de zile de la ultima partida sexuala!
Orice test facut inainte de 21 de zile va arata negativ, fiind facut eronat si inutil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a oprit, curge mai greu si este probabil din cauza ca ai fost deranjata in acea zona, nu am alta idee, poate si deshidratarea. Dar sunt curioasa voi de ce nu puteti sa contactati medicul de familie? Aveti un medic fals si abuziv sau nu aveti subiecte de discutat?