| Andreeaa1998 a întrebat:

Luna viitoare ma duc sa îmi scot polipii. Stie cineva cam ce preț ar fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

La Bucuresti la privat eu am dat 10 milioane acum 3 ani.Dar acum ca toate s-au scumpit eu zic sa ai 20 dupa tine ca sa fi sigur.(plus ca-ti trebuie mancare si ingrijirie...)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de medic si de spitalul sau cabinetul unde se face operatia.
Eu nu am platit nimic!
Operatia s-a facut la cabinetul medical, a durat jumatate de ora si am plecat acasa dupa aceea.
M-am intors ziua urmatoare la medic, sa vada cum a decurs operatia si atat.

| Doarof3 a răspuns:

Pai depinde de doctor.Cel mai bine e sa te duci acolo sa afli.