| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Luni cand am mers la scoala am patit ceva ce nu am mai patit pana atunci! Eram in bus si dintr-o data mi s-a facut rau si aveam ameteli. Ametelile deveneau din ce in ce mai puternice si usor usor incepeam sa vad negru in fata ochilor. In jurul meu era multa galagie si eu auzeam totul foarte incet. Nu stiu care a fost faza, prima data cand patesc asa ceva! Are cineva idee de la ce poate fi? Rog raspunsuri serioase!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Catalin77945 a răspuns:

Pot fi mai multe cauze care sa provoace asta(deshidratare severa, oboseala grava, fortare excesiva, fortare + lipsa respiratiei pe perioada aia), cel mai bine te duci la medic ca sa aflii cat mai sigur deoarece risti sa ai alte probleme ascunse de care sa nu fii constient