| IasmyAndra a întrebat:

Ma doare in capul pieptului! Si as vrea sa stiu cu ce pot sa tratez! ex:Lapte, ceaiuri{din ce plante]etc si ce stiti voi! deci
Intrebarea mea este cand va doare in capul pieptului ce luati si va trece? multumesc anticipat! funda si voturi! pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ana75 a răspuns:

Durerea care apare in capul pieptului poate fi de natura gastrica(poti avea un reflux gastric sau o gastrita ), Indicat ar fi sa faci niste examene de specialitate(un consult gastroenterologic dar si un consult cardiologic)

| vεηiη a răspuns:

Da c*rul pieptului nu te doare? laughing)))

| Bijou a răspuns:

Poti incerca gelul de aloe vera http://forever-aloe-vera.eu/produs/7