| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare incheietura mainii foarte tare, de vreo 2 zile. Am bandajat-o si i-am pus carmol si crema, dar nimic. De la ce ar putea fi? Oare am luxat-o?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

@CristiMondialu, m-am mai dat cu aia, si inteapa foarte tare. Nu o pot suporta. Mi se face pielea rosie de la ea.

| CristiMondialu a răspuns:

E o alifie fb puterea ursului. da-ti cu aia

| Anna_4813 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema am mers la medic mi-a facut o raza si nu a iesit nimic la raza dupa mi-am facut analize crezand ca am reumatism dar mi-a iesit ca am lipsa de calciu si mie dat sa iau pastilele Osteocare.