| Alasia a întrebat:

ma muscat prietenul meu de obraz big grin si mi s-a facut ditamai vanataiabig grin sau hematia altii. Bineinteles ca l-am certat dar eu tot cu vanataia pe fata am ramas. Nu stiti cumva ce trebuie sa fac pentru ca sa scap mai repede de ea? pentru ca daca ma vad parintii s-ar putea sa comenteze, si chiar nu pot sa ma duc la liceu asa pentru ca fondul de ten nu acopera total si se vede parca asi fi arsa de soare sub fond. Va rog ajutorbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| InoKo a răspuns:

Pai nu stiu daca exista ceva retete traditionale, dar eu folosesc Troxevasin... un unguent administrat pentru vinatai.si ajuta din prima.

| Demise a răspuns:

Nu ai ce facewinking asteapta si o sa-ti treaca.atunci trebuia sa-ti pui ceva rece si sa tii acolo. wow ce canibal e prietenul tauwinking

| cookie_9742 a răspuns:

Sa iti pui gheata
si ca sa nu se observe foloseste fond de ten, vanataile trec de la sine, nu se pot vindeca repede

| Nuadin a răspuns:

Corector + fond de ten