| Detkaangel a întrebat:

Ma numesc Diana, am 20 ani si am o mica problema...am celulita sad. Nu sint grasa am 40 kg, talia 63, dar nu inteleg ce sa fac ca sa scap de celulita de pe picioare. In fiecare zi fac foarte mult drum pe jos pina la universitate si inapoi, evident pe tocuri...si cred eu ca fac destul sport big grin ajutati-ma va rog!

Pentru a răspunde la o întrebare trebuie să ai cont pe TPU.ro
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nevermind_3854 a răspuns:

Masajul anticelulitic are efect in cazul asta.stiu pentru ca si eu am celulita

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Misca-te. drumul pe jos e frectie. sala scrie pe tine.

| nevermind_3854 a răspuns:

Masajul anticelulitic este cel mai bun in cazul asta.

| Silly a răspuns:

Cumparati tarate de la plafar si puneti o ling in iaurt/apa/ceai ce vrei tu doar ca trebuie sa fie ceva lichid, doar iaurtul face exceptie

| Detkaangel explică:

Apropo, nu sint inalta am 160.