| elenusha94 a întrebat:

BUNA Ma numesc Elena si am si eu o nelamurire in legatura cu o sarcina... daca este o sarcina.
Mi s-a intamplat ca acum 2 luni ca prietenul sa iti dea drumul in mine ( nu pe menstruatie) si ma gandeam ca am bebe, dar dupa inca 3 zile iar si-a dat drumul,,, si de atunci nu am mai simtit nimic. Acuma 1 luna ma durea ulterul foarte tare dupa ce urinam si foarte des, si imi iesea ceva maro dar putin... si menstruatia am avut-o normal.se poate sa fiu insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aliyna a răspuns:

Daca ai avut menstruatia nu poti fi insarcinata, iar in privinta acelei scurgei maro iti recomand un control ginmecologic cat mai curand.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o răceală. De ce nu faci un test de sarcină?
Pa, pa.