| ingerasii a întrebat:

Buna ma numesc vlad arabela si am o intrebare cum pot da si eu kilogramele pe care le-am pus pot tine o dieta mai ales la abdomen nu pot sa dau jos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Poti tine o dieta, in sensul eliminarii zaharului, fainii albe, grasimii in exces. Pentru abdomen, fa cateva abdomene, mergi la sala si o corpul tau o sa se modeleze daca te tii de treaba.

regis
| regis a răspuns:

Buna imi pare rau sa te dezamagesc dar daca te numesti vlad arabela e greu de crezut ca poti da kilogramele pe care le-ai pus insa chiar poti tine o dieta mai ales la abdomen unde nu poti sa dai jos stiu ca nu ai inteles mare lucru din raspunsul meu dar si intrebarea ta este pe masura spor la slabit pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt anonima careia i-ai raspuns.Eu am intrebat farmacista si a spus ca dupa 8 zile pot face acel test de sarcina iar tu spui ca dupa 2-3 saptamani.Cati ani ai? daca nu stii exact mai bine nu mai da raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contactează-l pe Rumburak. Apropo, ești băiat sau fată?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La abdomen poti slabi doar facand abdomene si a tine o dieta in care nu mananci grasimi si absolut fara pita sau lucruri care contin faina!