| Justme79 a întrebat:

Buna, mă poate ajuta cineva cu câteva informații despre o situație puțină mai rară? Sora mea nu a avut ce face și a mers la un cabinet pentru a-și tatua sprâncenele la puțin timp s-a umflat toată la fața ca și cum ar fi înțepat-o o albina și de cateva zile este așa. Atie cineva de ce oare sau daca ați mai auzit sau macar ceva remedii va rog sad!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim5084689 a răspuns:

Tre sa mearga la medic..probabil e o reactie alegica la cerneala aia sau cu ce a fost ea tatuta.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A facut o alergie la cerneala probabil. ar trebui sa mearga urgent la medic nu sa intrebe pe net