| Olleg a întrebat:

ma puteti ajuta cu un sfat ..cum pot sa scapde cosurile de pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BlakeLively a răspuns:

Nu prea poti. Incerc de 2 ani sa scap de ele, am folosit diferite creme, insa nu a functionat. Un sfat pe care ti-l pot da este sa-ti faci infuzie cu ceai de musetel. Am auzit ca merge, nu am incercat. Din cate m-am "documentat", am inteles ca vor disparea de la sine.

| Charice a răspuns:

Pai inceraca ceva naturalhappy

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Cel mai bine este sa iti faci un control dermatologi ca-sa iti dai seama din ce motiv apar. In plus, dermatologul iti va prescrie tratamentul necesar pentru tenul tau. Daca nu vrei sa te duci la control iti recomand Skinoren gel+Vitamina B6+Selezin.

Ps: optional poti manca 1-2 morcovi, pentru ca vitamina A continuta de morcovi are efecte benefice asupra pielii.