| anakittyy a întrebat:

Buna,ma puteti ajuta si pe mine cu o parere,pana ajung la doctor?
Durerile au inceput de aproximativ 2, 3 zile.In momentul cand ma așez am dureri doar in partea dreapta dar nu stiu exact unde in sensul ca am.impresia ca ma.doare ovarul daca ma exprim bine dar urca si spre abdomen. Specifi doar ca ma așez jos ma doare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Knu a răspuns:

Pot fi o multime de cauze, n-are rost sa le insir, mergi la doctor si iti va spune.