| lovegirl15 a întrebat:

Buna!

Maine dimineata as vrea sa merg sa donez sange.

In contextul asta, am voie sa iau acum un brufen/nurofen pentru o durere de cap?

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, dupa ce donezi iti dau ei un pahar de calciu. eventual dupa ce donezi poti bea putina cafea pentru scaderea tensiunii.

| mdc98 a răspuns:

Nu prea.

| CatalinB11 a răspuns:

Poti lua pastile de cap astazi si poti merge maine sa donezi sange, fara probleme.

| Vreoproblema a răspuns:

Nu cred