| ridsy13 a întrebat:

Maine ma duc sa-mi fac un tomograf al glandelor suprarenale,dar cred ca mi-a venit ciclul,dar a curs foarte,foarte putin sange.
Va rog,sa-mi spuneti, dca mi-a venit ciclul nu mai pot sa fac tomograful?
ofer FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Dar pentru ce-ti trebuie tie tomograf la varsta ta? Mama ta ar trebui sa stie ca tomograful nu este recomandat nici femeilor insarcinate sau femeilor fara copii, deoarece le poate duce la fertilizare. Tomograful iti poate distruge sanatatea, viata. Eu nu sunt de acord nici cu R.M.N-ul dar cu tomograful! Ar fi bine sa va tratati pe cale BIO si sa nu mai apelati la fel si fel de medicamente ce contin chimicale, sa nu mai mancati produse din agricultura care sunt tratate cu pesticide, sa nu mai cheltuiti atatia bani pe produse din magazine, din comert care contin parabeni si iata astfel veti fi sanatosi si nu mai trebuie sa mergeti sa tociti pragurile spitalelor, sa dati bani cu nemiluita la medici sau pe tratamente care va pot costa si viata, dupa cate contraindicatii au si efecte secundare! Da-mi id-ul in privat sa discutam de problema ta! Aviz parintilor: Nu mai radiati copii, sau chiar voi, aveti grija cu aceste aparate, ca nu trebuie sa le folositi asa de des, ca puteti sa va nenorociti toata viata!